Cennik

 

Cennik w trakcie aktualizacji. Przepraszamy

 

Dział usług:

 

 

Uwagi:

 

•Ceny na tej stronie zawierają podatek VAT w wysokości  8% i są skierowane dla klientów indywidualnych dokonujących zakupu materiałów w sklepie Castorama ul. Energetyków 1 w Radomiu i zlecających usługę budowlaną w swoim domu lub mieszkaniu ekipie zafaceta.pl

 

•Jeżeli cennik nie zawiera interesującej Państwa ceny, zostanie specjalnie dla Państwa wykonana wycena indywidualna. Cennik nie zawiera ceny materiałów niezbędnych do wykonania usługi. Materiały podstawowe (drzwi, okna, płytki, kabiny, wanny, piece, itp.) oraz pomocnicze (pianka, kołki, uszczelki, kolana, folie i tektury, taśmy, itp.) nie zostały wliczone w cenę usługi.

 

•W przypadku nieprzewidzianych prac mogących wystąpić w trakcie wykonywania zlecenia zostanie zastosowana stawka 76,04 złotych za jedną roboczogodzinę.

 

•Przed przystąpieniem do zlecenia musi być wykonany płatny pomiar na miejscu u klienta. Kaucja za taki pomiar, zwana też kaucją pomiarową dla klientów sklepu Castorama ul. Energetyków 1 w Radomiu wynosi 120 złotych i  w przypadku zlecenia nam usługi jest zaliczana w poczet  rozliczenia za usługę.

Uwaga ! w chwili obecnej kaucja pomiarowa dla zleceń na terenie Radomia jest obniżona do kwoty 40,00 złotych i obowiązuje do dnia 30.04.2017. Dojazd do klienta do 10 km od Castoramy w Radomiu, gratis, Powyżej dopłata 5,00 złotych za kilometr jednak niemniej niż 40 złoty. Ceny promocyjne dotyczą zleceń z rejonu miasta Radomia oraz w odległości do 10 km od sklepu Castorama.

 

*Kolumna „Materiały do wykonania usługi” zawiera informacje o jakich materiałach ma pamiętać klient zamawiając u nas usługę a cena podana w kolumnie „Cena usługi” jest ceną tylko za usługę bez kosztów materiału.

*Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

 

*Minimalna wartość realizowanej usługi to 250 złoty plus koszty materiałów. W przypadku bardzo dużych realizacji istnieje możliwość indywidualnej wyceny. W przypadku wycen np. :  w małych pomieszczeniach, kłopotliwych lokalizacjach lub czasochłonnych technologicznie, cena może zostać zwiększona. Wycena szczególnie przy realizacji prac niedużych musi uwzględniać opłacalność ich realizacji przez wykonawcę co w takim przypadku wpłynie znacząco na podwyższenie kwoty oferty a ceny zawarte w ofercie nie będą znajdowały odzwierciedlenia w cenniku.

 

•Cennik obowiązuje od 01.01.2017 do 30.04.2017

 

 

Punkt

Castorama

 Radom

ul. Energetyków 1

kontakt telefoniczny: 

+48 516213914

adres e-mail: 

radom@zafaceta.pl

 

Godziny otwarcia

punktu:

pon-pt: 10:00-17:00

sob: 10:00-18:00

niedz: 10:00-18:00